ЗДО №8, ”Ялиночка”, Хуст
Хуст, Закарпатська область

Освітні програми, що реалізуються в закладі

Рішенням педради №1 від 31.08.2020 року було прийнято, що колектив ДНЗ працюватиме в 2020-2021 н.р. за Програмою розвитку дітей дошкільного віку ,,Українське дошкілля”(нова редакція),  парціальною програмою ,,Радість творчості”, "Про себе треба знати, про себе треба дбати", діти з ООП за комплексною програмою розвитку "Розквіт". Навчальний план складений на основі цих програм, що забезпечують всебічний розвиток особистості дитини, згідно з Законом України ,,Про дошкільну освіту”, Базового компонента дошкільної освіти в Україні.

 

ПРІОРИТЕТНІ ЗАВДАННЯ

НА 2020 -2021 навчальний рік

Продовжуючи роботу щодо підвищення результативності освітнього процесу та з погляду на проблеми, які виявлено у 2019-2020 навчальному році, колектив дошкільного навчального закладу (ясла-садка)№ 8 «Ялиночка» визначив такі основні завдання на 2020-2021 навчальний рік:

1.Збереження та зміцнення фізичного і психічного здоров’я вихованців шляхом  формування у дошкільників основ безпеки життєдіяльності(ОБЖД), свідомого ставлення до збереження власного життя та здоров’я.

2.  Формування природо – екологічної  компетентності  дошкільників, як дієвого  чинника позитивного емоційно- ціннісного ставлення особистості до природи.

3. Активізація  тісної співпраці з батьками вихованців, залучення їх до участі в освітньому процесі в звичайному та дистанційномі форматі на засадах рівності, партнерства, відповідальності  і взаємоповаги.

4. Підвищення професійного рівня вихователів на основі досягнень психолого-педагогічних наук, передового досвіду ДНЗ міста.

Освітня програма ДНЗ №8 "Ялиночка"

 

 

 

Логін: *

Пароль: *