ЗДО №8, ”Ялиночка”, Хуст
Хуст, Закарпатська область

Кабінет психолога

Косик Тетяна Миколаївна – практичний психолог  Закладу дошкільної освіти (ясла – садок) №8 «Ялиночка». Педагогічний стаж – 13 років.

Основні види роботи за якими працює практичний  психолог:

Психодіагностична роботаздійснює діагностування дітей по виявленню тривожності, агресивності та гіперактивності; досліджує емоційний стан новоприбулих дітей; виявляє рівень готовності дітей до навчання в школі; виявляє дітей у яких присутня «вікова криза» третього року життя; виявляє нахили та здібності у дітей; діагностує пізнавальні процеси у дітей середнього та старшого дошкільного віку; а також діагностує педагогів та батьків.

Консультаційна роботапроводить консультування за індивідуальним запитом; бере участь у батьківських зборах; надає рекомендації педагогам та батькам.

Корекція та розвиткова роботапостійно проводить індивідуальні корекційно – розвивальні заняття з дітьми «групи ризику», а також групові заняття з кожною віковою групою.

Психологічна просвітапсихолог завжди підвищує психолого педагогічну компетентність педагогів за допомогою психологічних тренінгів, семінар – практикумів, ділових ігор.

Організаційно – методична функція

Практичний психолог працює у цих напрямках, а також:

  1. Супровід та підтримка всіх учасників навчально – вихового процесу у наданні якісних освітніх послуг в умовах впровадження нових державних стандартів дошкільної освіти.
  2. Формування у дітей та педагогів здорового способу життя.
  3. Здійснення психологічної експертизи, соціально – психологічної корекції.
  4. Психологічна просвіта всіх учасників навчально – виховного процесу.

Практичний психолог бере участь в організації освітньо – виховного процесу з метою забезпечення всебічного особистісного розвитку дітей, зміцнення і захисту їхнього психологічного здоров’я.

План роботи практичного психолога на 2020 - 2021 навчальний рік:

http://dytsadok.org.ua/upload/users_files/89a492a5e5623b8e210633312f02c9d1.docx

Майстер - клас для вихователів на тему: "Що таке щастя?"

           

Тренінг з вихователями на тему: "Розвиток емпатії у педагогів"

 

 

 

Ігрова піскотерапія з дітьми старшого дошкільного віку

  

  

 

Логін: *

Пароль: *