ЗДО №8, ДНЗ №8 ”Ялиночка”, Хуст
Закарпатська область, Хустський район

Освітні програми, що реалізуються в закладі

Рішенням педради №1 від 31.08.2022 року було прийнято, що колектив ДНЗ працюватиме в 2021-2022 н.р. за Програмою розвитку дітей дошкільного віку ,,Українське дошкілля”(нова редакція),  парціальною програмою ,,Радість творчості”, "Про себе треба знати, про себе треба дбати", діти з ООП за комплексною програмою розвитку "Розквіт". Навчальний план складений на основі цих програм, що забезпечують всебічний розвиток особистості дитини, згідно з Законом України ,,Про дошкільну освіту”, Базового компонента дошкільної освіти в Україні.

 

ПРІОРИТЕТНІ ЗАВДАННЯ

НА 2022 -2023 навчальний рік

Продовжуючи роботу щодо вирішення питань якості освіти, створення та забезпечення здорового, безпечного, комфортного середовища для всіх учасників освітнього процесу, з огляду на проблеми, які виявлено у 2021-2022 навчальному році та з огляду на проблемні питання сьогодення колектив дошкільного навчального закладу (ясла-садка)№8 «Ялиночка» визначив такі основні завдання на 2022-2023 навчальний рік:

  1. Оптимізація роботи з формування у дошкільників основ безпеки життєдіяльності(ОБЖД), свідомого ставлення до збереження власного життя та здоров’я в умовах сьогодення.

  2. Патріотичне виховання в контексті розвитку духовного потенціалу особистості дитини дошкільного віку.

  3. Продовжувати роботу над формуванням внутрішньої системи забезпечення якості дошкільної освіти (ВСЗЯДО).

  4. Розширювати і оновлювати форми, види та зміст співпраці з родинами, забезпечувати прозорість і відкритість роботи закладу через контент веб-сайту, спільнот  відкритих груп в соціальній мережі.

Освітня програма закладу

 

 

 

Логін: *

Пароль: *